Witamy w sklepie z najlepszej jakości półkami na wino

PIWNICE NA WINO – NASZE PROJEKTY

Zaprojektuj własną piwnicę na wino wykorzystując nasze regały, stojaki oraz półki na wino

Piwniczka na wino System SVEDA w połączeniu z JANVIKA

Piwnica na wino wykonana w systemie SVEDA w połączeniu z stojakami na wino JANVIKA. Materiał wykonania – twarde drewno najwyższej jakości. W skład wchodzą powtarzalne i dostosowane do wymiarów pomieszczenia regały na wino SVEDA oraz skrzynie serii JANVIKA o różnych kształtach. Dołączona wizualizacja stanowi niewielki wycinek możliwości aranżacji pomieszczeń w tej kombinacji systemów przechowywania win. Elementy konstrukcyjne zastosowane w projekcie są optymalnie dopasowane zarówno do zabudowy niewielkiej ściany jak i całych pomieszczeń. Zróżnicowany układ konstrukcyjny likwiduje ograniczenia i bariery spowodowane wielkością przechowywanych butelek z winem. Piwniczka może również być użyteczna podczas przechowywania, miodów, likierów, wódek różnych nalewek, w butelkach bez limitów pojemności i rodzaju kształtu.

Półki i regały na wino są wykonywane po uzgodnieniach z naszymi KLIENTAMI. Złożenie zamówienia wiąże się z ustaleniem aspektów technicznych jak: specyfikacji wymiarowej, rodzaju materiału wykonania, wybarwień, logistycznych jak: transport, montaż, terminu wykonania oraz ceny za produkt. Półki na wino mogą być bejcowane, lakierowane, woskowane lub olejowane. Ze względów bezpieczeństwa istnieje konieczność przymocowania konstrukcji. Pojemność systemu jest pochodną wielkości zabudowy.

Wymiary konstrukcji: Wymiary zależą od projektu. Tradycyjna głębokość konstrukcyjna tej półki wynosi 32 cm.

Materiał wykonania: Drewno Bukowe

Wersja koloru: Drewno naturalne

Możliwość wybarwień: Kolorystykę oparto na PALECIE BARW. Elementy barwione są pokrywane warstwą ochronną wosku lub lakieru poliuretanowego. Wzornik kolorów znajduje się również w dziale pliki do pobrania.

Gwarancja: Systemy przechowywania win serii SVEDA oraz JANVIKA są objęte 24 miesięczną gwarancją.

Cena: 1169 zł za 1 m² wykonanej zabudowy na wino.

Piwniczka na wino system PRAVA w połączeniu z JANVIKA

Piwnica na wino wykonana w systemie PRAVA w połączeniu z stojakami na wino JANVIKA. Zestaw wykonano z najwyższej jakości twardego drewna. Metal, z którego wykonano elementy półek PRAVA jest zabezpieczony warstwą lakieru proszkowego. W skład wchodzą powtarzalne i dostosowane do wymiarów pomieszczenia moduły PRAVA oraz stojaki na wino serii JANVIKA o różnych kształtach. Dołączona wizualizacja stanowi niewielki wycinek możliwości aranżacji pomieszczeń w tej kombinacji systemów przechowywania win. Składniki konstrukcyjne zastosowane w projekcie są optymalnie dopasowane zarówno do zabudowy niewielkiej ściany jak i całych pomieszczeń. Zróżnicowany układ półek likwiduje ograniczenia i bariery spowodowane wielkością przechowywanych butelek z winem. Piwniczka może również być użyteczna podczas przechowywania, miodów, likierów, wódek różnych nalewek, w butelkach bez limitów pojemności i rodzaju kształtu. Zasada powtarzalności modułów z których jest zbudowana znaczna część tego rodzaju piwniczki, pozwala na dowolną aranżację pomieszczenia na wino, ograniczoną tylko wielkością pomieszczenia (przestrzeni do zabudowy).

Półki i regały na wino są wykonywane po ustaleniach z naszymi KLIENTAMI. Złożenie zamówienia wiąże się z ustaleniem aspektów technicznych jak: specyfikacji wymiarowej, rodzaju materiału wykonania, wybarwień, logistycznych jak: transport, montaż, terminu wykonania oraz ceny za produkt. Półki mogą być bejcowane, lakierowane, woskowane lub olejowane. Ze względów bezpieczeństwa istnieje konieczność przymocowania konstrukcji. Pojemność systemu jest pochodną wielkości zabudowy.

Wymiary konstrukcji: Wymiary zależą od projektu.Głębokość konstrukcyjna tej półki wynosi: dla PRAVA 24, 5 cm, dla modułów SVEDA 32 cm.

Materiał wykonania: Drewno bukowe, metal

Wersja koloru: Drewno naturalne, metal malowany proszkowo – czarny

Możliwość wybarwień: Kolorystykę oparto na PALECIE BARW. Elementy barwione są pokrywane warstwą ochronną wosku lub lakieru poliuretanowego. Wzornik kolorów znajduje się również w dziale pliki do pobrania.

Gwarancja: Systemy przechowywania win serii PRAVA oraz JANVIKA są objęte 24 miesięczną gwarancją.

Cena1199 zł za 1 m² wykonanej zabudowy na wino.